Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:Вихідний
НД:Вихідний
  • Головна

16 днів проти насильства

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

«16 днів проти насильства» - всесвітня акція, що наразі триває в Україні та спрямована на привернення уваги суспільства до актуальних проблем: запобігання та протидія домашньому насильству,  захист прав жінок, торгівля людьми. Акція направлена на активізацію діяльності громадських об’єднань та державних установ задля консолідації зусиль в сфері захисту прав людини. ДП «Документ» завжди стояло на засадах європейських цінностей, всебічно підтримує права та свободи людей, гендерну рівність та недопустимість насилля у будь якому прояві.

З 1991 року, щорічно кампанія проводиться в символічний період з 25 листопада до 10 грудня. На шістнадцятиденний період кампанії припадають наступні міжнародні дні:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

1 грудня – Всесвітній  день боротьби зі СНІДом

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

5 грудня – Міжнародний день волонтера

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

За ці дні будуть презентовані нові стратегії протидії насильству, що включають в себе інструменти формування гендерно-чутливих політик, проекти підтримки постраждалих, соціальні ролики щодо видів та проявів домашнього насильства та алгоритмів їх виявлення та запобігання.

У Києві на Михайлівській площі відкрито виставку предметів «Річ у тім», на якій представлено предмети з реальних подій, пов’язаних з домашнім насильством. Поруч з виставковими експонатами розміщені QR-коди, відсканувавши які можна дізнатися про реальні історії людей, що постраждали від домашнього насильства або стали його свідками.

«Представлені на виставці експонати є абсолютно звичними для нас – ми можемо бачити їх щодня у себе вдома. Але для когось ці предмети стали уособленням особистого жаху – адже до кінця життя будуть асоціюватися з домашнім насильством. Ми прагнули показати домашнє насильство таким, яким воно є: без прикрас, жорстоким та пригнічуючим», - повідомила Катерина Павліченко - заступниця міністра внутрішніх справ під час  відкриття виставки.

Виставка відбувається за ініціативи МВС під патронатом Офісу Віце-прем’єр міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції України і буде доступна для ознайомлення впродовж всіх 16 днів  акції. За умов карантину, великою перевагою є можливість ознайомитись із виставкою в онлайн-режимі.

Для розуміння рівня своєї освідченності в проблемах домашнього насилля та видів відповідольності за їх скоєння, пропонуємо всім пройти невеликий онлайн-тест

У разі потреби поглибленого розуміння видів насильства рекомендуємо звернутися до сайту - https://rozirvykolo.org/vidi-nasilstva/

 

Додаткова інформація

16 днів проти насильства: 4.0/5 - 1 огляд

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності