Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:09:00-14:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
НД:Вихідний
  • Головна
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
У 2016 році в столиці біля Київської обласної ради з’явилася будівля, що своєю архітектурою здивувала киян та гостей нашого міста. В пресі її назвали «космічною», адже фасад, дійсно, різнився від звичних оку прямокутних міських будинків своєю футуристичністю. Утім, найголовніше, що наближало цю простору й світлу споруду до майбутнього – це, навіть, не її форма, а зміст. Документ-сервіс «Готово!», що на початку серпня відчинив двері для перших відвідувачів здивував, скоріше, не…
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
29 листопада в Маріуполі відкриється «Паспортний сервіс». Він стане першим центром обслуговування громадян держпідприємства «Документ» у Донецькій області. На думку керівництва підприємства його поява у цьому регіоні значно розвантажить роботу місцевих підрозділів ДМС України та ЦНАПів, що здійснюють оформлення закордонних паспортів та ID-карток. А, головне, – забезпечить своїм майбутнім відвідувачам насправді комфортні умови для оформлення цих документів.
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
З 13 листопада «Паспортний сервіс», що знаходиться у столиці в універмазі «Україна», запровадив нову послугу для жителів Києво-Святошинського району Київської області, міст Ірпінь, Ворзель, Гостомель, Буча та Коцюбинське. Відтепер містяни, що там зареєстровані, можуть оформити у цьому центрі обслуговування громадян ID-картку. Раніше зробити собі цей паспорт нового зразка вони мали змогу лише в місцевих територіальних підрозділах міграційної служби або ЦНАП.
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Встигни оформити закордонний паспорт та ID картку або замовити супутні послуги в атмосфері «Halloween». В тебе є час відчути всю казковість, а дітям ще й отримати тематичні кульки та солодощі тільки до 01.11.2019 включно. Центр «Паспортний сервіс» ТЦ «Україна» Центр «Паспортний сервіс» пр. М. Бажана, 1-Е Центр «Паспортний сервіс» ТЦ « Городок» Центр «Паспортний сервіс» площа Лесі Українки, 1
Фотозвіт! Столичні центри «Паспортний сервіс» святкують Halloween: 3.0/5 - 2 відгуки
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Останніми роками все більше наших громадян виїжджає за межі нашої країни у різних справах. Хтось з них їде на відпочинок, хтось по роботі, на спортивні змагання, концерти. Усім їм, аби втілити свої плани слід мати закордонний паспорт – єдиний документ, що посвідчує особу за кордоном. Тож, перебуваючи у інших країнах, українці вигадують різноманітні варіанти його зберігання. Однак, нажаль, випадки крадіжки або втрати паспорта непоодинокі.
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
З огляду на численні звернення громадян, державне підприємство «Документ» та комунальне підприємство Київської обласної ради «Документ-сервіс «Готово!» відновили в удосконаленому форматі співпрацю з надання послуг громадянам України та іноземцям у сфері міграції.
Паспортний сервіс розпочав прийом громадян у приміщенні КП «Готово!»: 5.0/5 - 1 огляд
Сторінка 1 із 39

Gorodok galary

© 2019 ДП "Документ"

Політика конфіденційності